PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=135630}

Powrót żywych trupów 5

Return of the Living Dead 5: Rave to the Grave
4,0 839
ocen
4,0 10 1 839
Powrót żywych trupów 5
powrót do forum filmu Powrót żywych trupów 5

Ten film jest złyyyyy

ocenił(a) film na 2

Obejrzałem go tylko dlatego, że już nie mam prawie żadnych innych zombie-movies do oglądania. Film jest jeszcze gorszy od części 4-tej. Boże, ile tutaj głupoty w fabule i w zachowaniu wszystkich postaci! Łącznie z tymi dwoma agentami z interpolu (i jeszcze ten ich rumuński akcent - żenada). Jedyna dobra rola w tym filmie przypada na Petera Coyote'a, który choć też grał jak jakiś przygłup, to wypadł najlepiej z całej obsady, jednak w filmie pojawia się zaledwie na początku na kilka minut. W ogóle film jest niby kontynuacją części czwartej, a jednak jakby pomija pewne wątki z czwórki. Jedyne plusy tego filmu to krwawe sceny, których choć było wiele, to jednak są dużo słabsze niż w poprzedniej części + zombie, który wyszedł z beczki - podobny do tego z części 1 i 2, no i chwilami kilka dobrych kawałków rockowych - choć też nie rozumiem co to za zj*b wymyślił rockowy soundtrack, a na imprezie tych discomułów leciało jakieś zj*bane techno.
Film zasługuje na ocenę 2/10. Czwórkę oceniłem na 3/10. To jest dno i w ogóle przykład jak nie powinny wyglądać sequele świetnych horrorów sprzed lat.

ocenił(a) film na 2
Axel

Polecam moją listę filmów o zombie:
http://www.filmweb.pl/user/Axel/blog/546118

użytkownik usunięty
Axel

A gdzie można obejrzeć lub pobrać ten film ??? Bo bardzo chciałbym go obejrzeć, masz linka ? Jak tak to daj, odwdzięczę się ! :)

ocenił(a) film na 2

na gryzoniu jest

użytkownik usunięty
Axel

Już nie potrzebuję, obejrzałem to całe, i jeszcze gorszy od części czwartej...

Axel

Chomik rules!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones