Ehren Kruger

5,8
1 253 oceny scenariuszy
powrót do forum osoby Ehren Kruger

Ten D*BIL powinien być raczej babcią klozetową niż scenarzystą i to przy produkcji przy takim budżecie.
Czy filmy o transformerach muszą być idiotyczne i pełne kiczu, film nie musi być zbitkiem scen akcji żeby zarobić przykładem jest chociażby "Incepcja", można? Można
Mam nadzieję, że się otrząsnął i nie zrobi tego co w T: ZU

szuler2

Mam nadzieję, że jednak opuści swoje stanowisko przy kolejnych "Transformersach", bo przy czwórce udało mu się napisać gorszy scenariusz niż w dwójce...

Puchy11

Jednak dobrze, że na to nie poszedłem.

szuler2

Typowe. Jak napisał Arlington Road to cisza, ale jak coś spieprzył to od razu ukrzyżować. Buraki, jak film dobry to scenarzystę macie gdzieś, ale jak coś nie gra to niejednokrotnie większy hejt niż na reżysera. Nie ukrywajcie, że Bay godząc się na akceptacje tego scenariusza sam pokazał, że sięgnął D-N-A.

PabloAbruzzi

Spójrzmy na jego dorobek. Jego jedynymi osiągnięciami są: 1 film sprzed 15 lat i jeden film w którego wypadku musiał tylko przepisać fabułę z innego.
Za to potem udało mu się spieprzyć całą plejadę filmów, przy okazji tworząc scenariusze które lekko mówiąc obrażają inteligencję widza.

Oczywiście sam bay jest równie odpowiedzialny za to gówno, które stworzył.

PabloAbruzzi

On już trzeci raz spieprzył transformery razem z Bay'em więc trudno żebym go za to chwalił.
I wychodzi na to, że kolejną część będzie robił.
To, że wyszło mu Arlington Road nie zmienia tego co zrobił z Transformers 2,3 i 4

szuler2

Ale kolego, mając budżet 210 mln (około) zarobił "na tym g*wnie" dwa razy tyle. Scenarzysta dostaje od 2-5% zysków z filmu + kilka milionów z budżetu za prawa autorskie.... koleś może kupić Śląsk :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones