PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38377}

Miasto Boga

Cidade de Deus
8,0 171 836
ocen
8,0 10 1 171836
7,8 26
ocen krytyków
Miasto Boga
powrót do forum filmu Miasto Boga

Początek zapowiadał się nieźle. Brak jednostajnej akcji. Nie podobały mi się te urywane wątki. Moim zdaniem film nie zasłużył na ocenę bardzo dobrą. Można obejrzeć ze względu na ciekawy temat.

ocenił(a) film na 10
Ronin25

Miasto Boga to film stylizowany na opowieść chłopaka ze slumsów. Nie wszystko musi być spójne,narator przypomni sobie o czymś więc pociągnie temat dalej, zresztą zauważ że praktycznie wszystkie wątki się łączą lub ich zakończenie pojawia się nieco później.

michal1111111

Jest prawdą to co mówisz - film jest na pewno "inny", specyficzny (to przemawia na jego plus - pośród tych wielu produkcji "na jedno kopyto"). Co nie zmienia jednak mojej oceny - 6/10.

użytkownik usunięty
Ronin25

"Moim zdaniem film nie zasłużył na ocenę bardzo dobrą"

A kogo to zdanie obchodzi, skoro nie potrafisz go poprzeć? Jak się bawić w cyferkowanie to ocena powyżej 9 byłaby adekwatna. Arcydzieło absolutne.

No właśnie to jest moje zdanie a więc na pewno nie pisałem go dla Ciebie:) Skoro Cię to zadnie nie obchodzi to Twój komentarz przy nim to chyba jakiś kiepski żart.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones