PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119643}

Krew jak czekolada

Blood and Chocolate
5,8 13 605
ocen
5,8 10 1 13605
Krew jak czekolada
powrót do forum filmu Krew jak czekolada

odradzam gorąco

ocenił(a) film na 1

jeśli nie jesteś nastolatkiem/nastolatką. bądź masz więcej rozumu niż fani m jak miłość, a lubisz dobre filmy, to daruj sobie tę bzdurę. zmierzch jest infantylny, ale jeszcze do obejrzenia. natomiast to "dzieło" wyrywa plomby z zębów. z bólem dotwałem do końca. akcja i dialogi (w ogóle cała fabuła) na poziomie piaskownicy.

sory jeśli uraże uczucia tych, których film ten porwał, sam miałem kiedyś naście lat. ok moze wam sie podobać.
swój apel kieruje do nieco starszych i bardziej wymagających filmwebowiczów.

ocenił(a) film na 4
profix

Mam 15 lat, niedawno obejrzałam film. Po pierwsze, te całe "wilkołaki" nie wiedzą kim są. Na pewno nie tymi "prawdziwymi", które znamy z wielu baśni, bajek, legend i opowiadań.
Oglądałam film z przyjaciółkami, po północy. Niby horror, nie bałam się w ogóle, nie byłam śpiąca, ale chciałam by film się skończył, bardzo chciałam. Każdemu podoba się coś innego, więc jeśli ktoś daje 10 to nie skrytykuję go, ale zastanawiam się jednak skąd taka ocena. Ja daje z czystym sumieniem 4.

użytkownik usunięty
profix

super opinia. Popieram w zupełności.

ocenił(a) film na 1

no hej. próbowalem zagadac na blogu ale chyba zablokowałaś, albo jestem głupszy niz mi sie wydaje. A zdziwiło mnie ze asz więcej filmów, których nie chcesz obejrzeć niż takich które pragniesz zobaczyć. a jeszcze wśród tych odrzuconych jest calkiem sporo fajnych tytułów. np
Gran Torino (2008) Moon (2009) Dom zły (2009) Mr. Brooks (2007) Watchmen Strażnicy (2009) Gwiezdny pył (2007) Wszyscy jesteśmy Chrystusami Ostatni król Szkocji (2006) Mała Miss (2006) Pułapka (2005) Pułapka (2005) Zostań (2005) Wszystko jest iluminacją (2005) Oldboy, Zakochany bez pamięci (2004) Symetria, Hellboy, Pogoda na jutro (2003) Dersu Uzała, 8 kobiet, Pogoda na jutro (2003) Otwórz oczy, Fanatyk Ghost in the Shell (1995) Akira, Zawieście czerwone latarnie (1991) Zawieście czerwone latarnie (1991) Więzień nienawiści (1998) Upadek (1993) POwroty do przyszłości są ciepłe, Nocny kowboj, Memento (2000) Hair,
Dzień świstaka (1993) Doskonały świat (1993) Jabłka Adama (2005) Podaj dalej (2000) Zakręcony (2000) Tytus Andronikus (1999)
Brazil (1985) Good Morning, Vietnam (1987) Misery (1990) Okruchy dnia, cienista dolina, w imię ojc, Psy, JFK,
Myszy i ludzie, Prwo bronxu, Dracula Coppoli, Urodzony 4go lipca, Thelma i Louise (1991) Księżniczka Mononoke (1997)
Przypadek kieślowskiego, Wszystko o mojej matce (1999), Dziwne dni, Miasteczko Pleasantville (1998) Clerks - Sprzedawcy (1994)
Lepiej być nie może (1997)
Lista oczywiście subiektyna, choć widać, ze nie lubisz Eastwooda, Allena i japonskiej animacji, ale są niektóre filmy, które mimo to warto obejrzeć.
tu masz stronke, która może pomóc http://www.kino-online.name/index.php?podstrona=wyswietl&id=4079.

użytkownik usunięty
profix

profix co racja to racja;)

po obejrzeniu tego filmu stwierdzam, że jest to jakiś kiepski żart

ocenił(a) film na 9
profix

hmm to ja chyba z ciekawości obejrzę to coś

ocenił(a) film na 9
wazluk

w pewnych momentach ciekawszy niż "Saga Zmierzch" natomiast w "Krew jak czekolada" koniec filmu był jasny już z początku, czyli brak wyobraźni dla widza. Mam mieszane uczucia. Raczej jestem na nie.

ocenił(a) film na 6
profix

o, dzięki. chciałam właśnie zaznaczyć, że jestem zainteresowana... ale chyba w tym wypadku uwierzę na słowo :)

ocenił(a) film na 9
duzehalo

ja bym jednak nie sugerował się opinią innych - każdy ma inny gust - a ważne to mieć swoje zdanie na dany temat :)

ocenił(a) film na 1
profix

właśnie obejrzałem ten "film".. i w 100% zgadzam sie z profix'em

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones