PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119643}

Krew jak czekolada

Blood and Chocolate
5,8 13 608
ocen
5,8 10 1 13608
Krew jak czekolada
powrót do forum filmu Krew jak czekolada

Uwielbiam ten film!

ocenił(a) film na 9

Wiem, wiem... jest cholernie przewidywalny i pewnie dla niektórych kiczowaty, a mimo to zakochałam się w nim. Soundtracki są świetne, bardzo dobrze dobrane, klimatyczne, a dla mnie to jeden z najistotniejszych aspektów podczas oglądania filmu. Aktorzy nie są jakoś szczególnie popularni, ale jak najbardziej podołali i nie wyobrażam sobie na ich miejsce nikogo innego. Może to też kwestia sentymentu, bo film ten oglądałam lata temu i zatarł się w mojej pamięci, ale zawsze chętnie do niego wracam.
Nie wiem dlaczego jest tak mocno porównywany ze Zmierzchem, dla mnie to zupełnie co innego.

ocenił(a) film na 10
Shaiko92

Mam dokładnie tak samo. Czasem film ma być tylko filmem nie arcydziełem i tak jest w tym przypadku. Czy na tym traci nie wiem dla mnie zyskał. Dzięki tej ekranizacji pojechałam do Bukaresztu. Rumunia odkryła się dla mnie w zupełnie innej postaci, na pewno tam jeszcze wrócę. Podobało mi się też to, że główną rolę wilkołaka miała kobieta. Odrobinę coś innego niż we wszystkich innych.

ocenił(a) film na 9
Granatowa16M

O właśnie, przez ten film i ja zapragnęłam zwiedzić Bukareszt :D Może kiedyś będę miała okazję, ale ukazali to miasto i cały kraj z zupełnie innej- klimatycznej strony.

ocenił(a) film na 10
Shaiko92

Bukareszt jest piękny, trzeba znaleźć dobrego przewodnika. Dla mnie istotne było to, że na studencką kieszeń podróż tam była w miarę tania. Powiem jedno podobało mi się tam, ale zwiedzić i wyjechać. Za żadne pieniądze nie dałabym się przekonać żeby tam zostać. Co nie zmienia faktu, że mi się podobało, a film był na tyle ciekawy iż pociągnął tow kierunku podróży.

ocenił(a) film na 7
Granatowa16M

O tak zdecydowanie bardzo dobry film, z klimatem, nutką tajemnicy i moim ukochanym światem nadnaturalnym, a to wszystko przyprawione paranormalnym romansem. Zdecydowanie Rumunia to miejsce wprost stworzone do takich produkcji. Również zakochałam się w Bukareszcie.
Shaiko92 - to właśnie do przyjemnych filmów chętnie się wraca a nie wielkich arcydzieł, których głównym zadaniem jest mocny przekaz mający na celu wstrząsnąć widzem.

ocenił(a) film na 10
sesze

Mam kilka filmów tzw. z najwyższej półki, które bardzo lubię i będę do nich wracać. Jednak czasem człowiek potrzebuje się wyluzować przy filmie prostym w formie z piękną muzyką, obrazami albo po prostu bohaterami, z którymi utożsamia się. Poza tym nie będę oglądać trudnego kina jak będę chciała odpocząć, odreagować stres i tak dalej. Mam nadzieję, że masz takie same wrażenie?

ocenił(a) film na 7
Granatowa16M

Dokładnie o to mi chodziło:) Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones