PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119643}

Krew jak czekolada

Blood and Chocolate
5,8 13 608
ocen
5,8 10 1 13608
Krew jak czekolada
powrót do forum filmu Krew jak czekolada

Bardzo fajny filmik

ocenił(a) film na 8

Miłosna historia z wilkołakami w tle .Wysmienity krajobraz Bukaresztu ,naprawde piekne miasto i psy wilkowate bardzo dobrze wycwiczone . Nie wiem kto tak narzeka na ten film sa o wiele gorsze kicze. A muzyka super aż chce sie ten nastrojowy soundtrack mieć.

ocenił(a) film na 5
Patrick_2

muzyka lux..... i co z tego ze sa gorsze filmy to nie znaczy ze mam sie zachwycac tym.... ale to twoje zdanie i szanuje je.....:-)moje jest inne film sredni... pozdro

Patrick_2

wg mnie film jest swietny. oczywiscie jestem nieobiektywny gdyz jestem fanem gatunku :) dla innych faktycznie moze wydawac sie sredni.

Dracula_3

Cześć Dracul.Mówisz że jesteś fanem gatunku.(HMMM...)i film ci sie podobał.Moja skromna osoba tez jest przedstawicielem fana gatunku filmowego potocznie zwanego:"Horror".Natomiast "Blood and Chocolate" nijak się ma do do tego gatunku.Nie uważasz????Czy coś cię tam przestraszyło???Już wiem: ŻENUJĄCE DIALOGI I DENNA AKCJA!!!!!!!!!!!!
Jakie są dla ciebie ulubione filmy i książki z gatunku, jeśli mogę spytać????Pozdro/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones